Stavební firma Mašíček
ÚvodO firměReferenceČinnostiKontakty
Stavby firma Mašíček Dalešice
izolace
Střešní izolace, tepelná izolace, hydroizolace
klepířství
Klempířství, klempířské práce, okapy
pokrývačství
Pokrývačství, pokrývačské práce, nové střechy
stavebniny
Prodej stavebního materiálu, stavebniny

Mašíček

Firma Mašíček Dalešice – klempířské a pokrývačské práce, izolace a prodej stavebního materiálu

Firma Mašíček Dalešice s.r.o. se od roku 1992 zabývá pokrývačstvím a klempířstvím. Z původních dvou zaměstnanců se firma rozrostla na současných patnáct pracovníků. Původní obory zůstaly samozřejmě zachovány, ale navíc se firma zabývá prodejem stavebního materiálu v areálu Stavebniny Mašíček Dalešice, hydroizolačními pracemi a drobnou autodopravou - především stavebního materiálu.

Naše firma samozřejmě nabízí i tesařské práce nebo dovoz a montáž střešních oken, stejně jako zateplení fasády. Nově nabízíme i moderní technologie jako purpanely nebo ekologické technologie – solární panely. Naším nejtradičnějším oborem jsou komplexní dodávky a rekonstrukce střech.

Mottem firmy je poskytovat pouze služby na profesionální úrovni a to za konkurenční ceny. Realizujeme zakázky po celém území České republiky. Naší nejlepší reklamou je spokojenost našich zákazníků, kteří nás velmi rádi doporučují svým známým a minimum reklamací.

Naše firma vlastní nákladní automobil značky LIAZ s manipulačním ramenem, 3 dodávkové automobily, dále pak 2 vysokozdvižné vozíky, 2 pokrývačské výtahy a kompletní zařízení pro klempířskou výrobu a provádění hydroizolací.

Abychom udrželi krok s moderními technologiemi, pravidelně se účastníme různých školení a seminářů organizovanými těmi nejvýznamnějšími výrobci střešních kompletů, či izolačních materiálů.